Ak sa Vám naša práca páči a chcete nás podporiť, môžete tak urobiť finančným darom, nefinančnou podporou, alebo sa zapojiť priamou prácou.

Bližšie sa o jednotlivých spôsoboch dozviete nižšie. Podporiť naše aktivity finančným darom môžete niekoľkými spôsobmi:

 • Jednorázovým prevodom alebo vkladom na účet Detského fondu Slovenskej republiky v ČSOB. Číslo účtu je

  SK68 7500 0000 0040 0829 7812, možné je darovať aj pravidelné príspevky trvalým platobným príkazom.

 • Darovaním 2% z Vašich uhradených daní, celý postup nájdete tu.
 • Pomocou darcovskej sms-ky, vďaka službe DMS. Stačí zaslať sms v tvare: DMS KONTO telefónne číslo 877 . Cena jednej DMS sú 2 €. 

Darcovská SMS správa je správa, ktorú zákazník prijme a ktorá je spoplatnená sumou 2 €. Obdarovaný dostane 96% ceny z každej darcovskej SMS správy. Zákazník, ktorý chce podporiť dobrú vec, musí poslať SMS správu v tvare DMS KONTO (DMS medzera KONTO) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora (O2, Orange, Telekom). Mobilní operátori (O2, Orange, Telekom) odvádzajú 100% z každej darcovskej SMS správy. Ak zákazník pošle SMS správu v nesprávnom tvare, obdrží hlásenie s upozornením, že zadal nesprávny text. Darcovská SMS správa mu účtovaná nebude.  Viac informácií o mechanizme DMS nájdete na www.donorsforum.sk.

Inou formou

Máš zručnosti a znalosti, ktoré vieš popri svojej práci posunúť ďalej ? Rád pomôžeš dobrým veciam, aby sa diali aj vďaka tebe ? Napíš nám mail na dfsr@dfsr.sk čo by si rád ponúkol a my sa ti krátko na to ozveme.

Staňte sa súčasťou tímu DF SR.

Koho hľadáme?

 • Nadšencov z radov študentov a absolventov VŠ pedagogického/psychologického/humanitného zamerania – z pomáhajúcich profesií
 • Nadšencov s pozitívnym naladením, otvoreným prístupom a srdcom
 • Nadšencov, ktorí sa chcú rozvíjať  a sú ochotní pracovať aj mimo komfortných podmienok

Čo môžeš získať?

 • príležitosť  pracovať v tíme profesionálov
 • cenné skúsenosti a prax v oblasti pomáhajúcich profesií
 • odborný a osobnostný rast pod vedením supervízorov
 • nezabudnuteľné zážitky s deťmi a radosť z práce, ktorá má zmysel

V prípade záujmu o zapojenie sa do aktivít, nám zašli svoj životopis a motivačný list na adresu: dfsr@dfsr.sk. Nadšencov budeme kontaktovať  a pozveme na stretnutie, kde predstavíme našu prácu zblízka! Viac sa o našich aktivitách v organizácii dozviete na tejto stránke  facebook DF SR

Študentská prax

Ak máš záujem praxovať u nás, daj nám vedieť koľko hodín a aký druh praxe potrebuješ absolvovať. Tieto informácie pošli spolu so svojim životopisom a motivačným listom na adresu: dfsr@dfsr.sk.

Budeme ťa kontaktovať a pozveme ťa na stretnutie s nami.

Minimálna prax  je 60 hodín, min.1x/týždenne (priama práca s deťmi a mladými ľuďmi + intervízie + tímové stretnutia + supervízia).

Buďte aj Vy súčasťou zdravých zmien a podporte naše aktivity finančne alebo svojím záujmom. V našej práci môžeme pokračovať aj vďaka Vašej podpore. Ďakujem Vám všetkým za to že nie ste ľahostajní. 

V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte mailom a telefonicky na dfsr@dfsr.sk / 0903 764 354.

Scroll to Top