Sponzorvaný hosting od WebSupport.sk

V júnovom čísle časopisu GoodWill v rubrike Spoločenská zodpovednosť firiem o Konte Bariery

27.06.2011
Tu si môžete prečítať rozhovor: www.goodwill.eu.sk

Deň detí v MIXklube a v MIXáčiku

16.06.2011

Deň detí v MIXklube a v MIXáčiku bol pripravený na 14.6. spoločne s deťmi tak, aby si ho všetci užili. Hoci fotografie nemôžu zachytiť tú pravú atmosféru, tak aspoň niečo z nej.
Dopredu deti napiekli mafiny, koláčiky a pizza rolády, ktoré sa predávali v detskom bufete.

Tesne pred začiatkom bola bojová porada pracovníkov a deň mohol začať. Deti súťažili na stanovištiach a za vysúťažené „love“ si mohli nakupovať v detskom bufete. Po celý čas ich sprevádzali hudbou a spevom naši hudobníci z MIXklubu. Záujemcovia si mohli pozrieť vystavené fotografie z rôznych aktivít a taktiež výstavku prác našich detí. Keď už boli deti unavené zo súťaženia, mohli si oddýchnuť pri bábkovom divadle. Nesklamalo ani počasie, takže veľká časť aktivít prebiehala vonku pred klubom. Deň detí priniesol radosť malým aj veľkým.

Boli sme v TV Bratislava

16.06.2011
Rozhovor TV BA

Tu nájdete krátke video z rozhovoru v TV Bratislava o MIXklube a MIXáčiku.

Pozrite si video tu

Projekt pre rodiny s hyperaktívnymi deťmi úspešne pokračuje

16.03.2011

Už tretí rok poskytujeme rodinám s hyperaktívnymi deťmi, ktoré majú poruchy pozornosti, správania alebo iné trápenia (problém s disciplínou, začlenením do kolektívu, udržaním kamarátov, emočné problémy, ako agresivita, výbušnosť,...) komplexnú podporu. Zapojené rodiny sa stále viac učia využívať túto podporu pre seba a čerpať z nej.

Okrem už osvedčených spôsobov pomoci, akými sú individuálne poradenstvo rodičom, deťom, práca s rodinou, skupinové detské aj rodičovské stretnutia, sme opäť zorganizovali popoludnie pre celé rodiny, ktoré malo veľký úspech.

Konto Bariéry prispelo v roku 2010 na pomôcky deťom so zdravotným postihnutím finančnou čiastkou 31.599,91 €

15.02.2011

Konto Bariéry je synonymom pomoci deťom so zdravotným postihnutím. Príspevok na pomôcku často predstavuje nielen materiálnu, ale aj psychickú podporu rodine s postihnutým dieťaťom.

Stránky

Strana 9/13