Sponzorvaný hosting od WebSupport.sk

KONTO BARIÉRY V ROKU 2012

14.01.2013

Aj v roku 2012 sme príspevkami z Konta Bariéry zlepšovali život detí so zdravotným postihnutím. Celkovo sme prispeli na pomôcky sumou 24.291 € (zoznam príspevkov z Konta Bariéry v roku 2012). V roku 2012 to boli príspevky hlavne na invalidné kočíky, vozíky a špeciálne príslušenstvo k nim, chodítka, zdvižné plošiny a iné.

„Touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za príspevok na baterky do ušných aparátov pre moje tri deti. Neviete si predstaviť ako ste ním mojím deťom pomohli. Veľakrát moje deti aparáty nevyužívali, nakoľko som nemala financie na batérie. Mojím deťom ste umožnili mať plnohodnotnejší život...ďakujem“, napísala mamička troch nepočujúcich súrodencov Anastázie, Stanislavy a Jozefa (Konto Bariéry prispelo 184,40 €).

Malej Klaudii fixátor pomáha predĺžiť ručičku. Ako napísala jej mama: “Síce nás čaká dlhá cesta, ale už máme prvý úspech za sebou, podarilo sa nám za tých pár dní natiahnuť ruku pomaly o 1cm“(Konto Bariéry prispelo 1000 €).

„Dominik všetku činnosť robí v špeciálne upravenej rehabilitačnej stoličke a pekne si to užíva“, ako napísali rodičia Dominika (Konto Bariéry prispelo 200 €).

Malý Jozef využíva Chodítko DYNAMICO, v lete aj v zime (Konto Bariéry prispelo 970 €).