Sponzorvaný hosting od WebSupport.sk

Detský fond Slovenskej republiky má novú riaditeľku

14.04.2015

Doterajšia riaditeľka Alena Synková viedla Detský fond Slovenskej republiky od roku 1995.
„Po 20-tich úžasných rokoch v Detskom fonde cítim, že prišiel čas na zmenu. Preto som sa rozhodla odísť z pozície riaditeľky a odovzdať štafetu tejto krásnej a užitočnej práce ďalej,“ zdôvodnila svoje rozhodnutieAlena Synková, ktorá aj naďalej ostáva členkou predsedníctva Detského fondu SR, ako aj Správnej rady Konta Bariéry.

Novou riaditeľkou Detského fondu Slovenskej republiky je od 13. apríla 2015 Alena Kuišová. „Dôvera, ktorú som dostala, je pre mňa veľkým záväzkom a zároveň obrovskou výzvou. Veľmi si vážim a úprimne obdivujem prácu každého jedného človeka v Detskom fonde. Alene Synkovej ďakujem za všetko, čo dlhé roky s obrovským nasadením robila pre deti, ktoré potrebujú našu pomoc.“

Alena Kuišová pôsobila viac ako 10 rokov v elektronických médiách. V televízii Markíza sa ako redaktorka a moderátorka venovala prevažne politickému spravodajstvu, pôsobila v spravodajstve vznikajúceho Rádia Viva, ktorému neskôr aj šéfovala. Od roku 2005 sa venuje tiež komunikačnému poradenstvu, PR a media relations. Od apríla 2012 do apríla 2014 bola poradkyňou pre komunikáciu a médiá a hovorkyňou Kancelárie verejného ochrancu práv.

Kontakt: PhDr. Alena Kuišová, riaditeľka Detského fondu Slovenskej republiky
tel.: +421 2 436 34 354; e-mail: dfsr@dfsr.sk