Sponzorvaný hosting od WebSupport.sk

Konto Bariéry s Nadáciou Markíza

11.12.2014

Mikulášsky 6. december patril v televízii Markíza jedinečnému celodennému eventu s názvom Deň s Nadáciou Markíza. Jeho cieľom bolo vyzbierať čo najviac finančných prostriedkov pre päť charitatívnych organizácií, ktoré si Nadácia Markíza vybrala na dlhodobú spoluprácu. Medzi vybranými organizáciami je aj Detský fond Slovenskej republiky a jeho Konto Bariéry.

Počas Dňa s Nadáciou Markíza, každú organizáciu reprezentoval jeden príbeh dieťaťa, Konto Bariéry reprezentoval Števko. Moderátorské a herecké hviezdy v živom vysielaní plnili isté výzvy. Pre Števka plnil výzvu Jaro Zápala, ktorého výzva bola preplávať Zlaté piesky.

Števkov príbeh

Diváci televízie Markíza prispeli počas celodenného nadačného dňa čiastkou fantastických 100-tisíc eur. Tento príspevok bude rovnakým dielom rozdelený medzi 5 zapojených organizácii. Na Konto Bariéry tak pribudne čiastka 20.000 eur, ktorá pôjde na pomôcky deťom so zdravotným postihnutím. Rodičia detí a mladých ľudí (do 26 rokov) so zdravotným postihnutím sa môžu na Konto Bariéry obrátiť so žiadosťou o príspevok na pomôcku. Žiadosť je potrebné vydokladovať na základe kritérií Konta Bariéry.